- Reklama -aktuálně

Co vám chtějí říci sny

Symbolika snů je sice stejná, ale výklad vzhledem k věku člověka je různý. Pro TASR to konstatoval věštec Gabriel, který se věnuje výkladu snů.

„Když vidí ve snu šestnáctiletá dívka hada, je to jednoznačný freudovský sexuální symbol, její skrytá touha,“ vysvětlil. Upozornil, že had ve snu 75leté ženy je něco úplně jiného. V tomto případě jde o ublížení falešné, špatné ženy, zvláště, pokud ji had ve snu kousne. „Kousení hada ve snu 16leté znamená samozřejmě něco mnohem sympatičtějšího,“ dodal.

Symbolika snů je podle věštce stejná již několik tisíc let, v dnešní době ovšem přibývají nové symboly, jako například raketa, letadlo nebo mobil. „Zvláštností je, že bez ohledu na to, zda se jedná o výklad z cikánských karet, věštění z kávy, numerologii či tarotu, jejich vysvětlení nebo vyložení je vždy stejné,“ zhodnotil.

Podle jeho slov sen většinou nechce člověku říct vůbec nic a snící během něj prožívá události a zážitky uplynulého dne. „Je jen velmi málo snů, které chtějí opravdu snícímu něco říct. Ty se obyčejně opakují a čekají na odpověď,“ uzavřel.

Další články autora

Comments

- Komerční sdělení-PR články

Nejnovější články