- Reklama -aktuálně

Nabídka dovolené bez dětí se stále rozšiřuje

Hotely bez dětí, nebo také hotely pro dospělé (anglicky „hotely adults only“) jsou stále populárnějším cílem mnoha českých cestovatelů. Ubytování v nich je skutečně povoleno výhradně dospělým a tomu odpovídají i nabízené služby.

Někdy jsou také označovány jako hotely 16+, jsou tedy určeny pro všechny hosty starších šestnácti let. Ať už chtějí jejich návštěvníci zažít odpočinek od všedních rodinných starostí, potřebují klid na dovolené bez rušivých animačních programů, nebo romantiku bez dětského křiku v pozadí, hotely bez dětí se snaží vycházet vstříc poptávce nejrůznějších cílových skupin.

Kdo tam jezdíDovolená pro dospělé je vyhledávána například seniory, kteří se chtějí v klidu vyspat a na pláži relaxovat, aniž by jim děti házely při běhání písek do obličeje. Další velkou skupinou jsou páry na romantických dovolených jen ve dvou, nebo dokonce na líbánkách.

Ani zamilovaní netouží po leckdy ne příliš vychovaných dětech, které se jejich rodiče během dovolené ani nesnaží umravňovat. Některé hotely pro dospělé se na takovou klientelu vysloveně specializují.

Mají-li příležitost, od dětí si rádi odpočinou i jinak velmi milující rodiče, což potvrdí každý, kdo sám děti má. Dát je na pár dní k babičce a věnovat se sami sobě, aniž by jim cizí děti připomínaly starosti s jejich vlastními, to určitě pomůže nejednomu rodičovskému páru udržet si dobré vztahy. Dovolená bez dětíněkdy může i zachránit manželství.

Další cílovou skupinou jsou party přátel, kteří si chtějí užít společnou dovolenou na základě společných zájmů, nebo jiných přátelských vazeb. A to může být někdy v přímém rozporu s přáními jiných hostů, protože v hotelech pro dospělé nejsou večírky až do rána zas až tak výjimečné.

Můžete tak narazit i na poněkud neohleduplné dospělé, kteří na pohodu ostatních dbát nebudou. Ale při koupi zájezdu vám určitě poradí, která destinace je vhodná spíše pro bujarou zábavu a která pro klidný oddech.

To je vhodné i s ohledem na to, že některé hotely jen pro dospělé se mohou vyskytovat i u nudistické pláže, nebo jsou cíleně nabízené nezadaným pro seznámení, což se zase nemusí líbit třeba seniorům.

Kde se vzaly?První hotely, kam děti nemohou, se objevily v oblasti Karibiku. Rychle získaly své klienty a začaly se objevovat i v jiných turisticky atraktivních oblastech. Dnes lze takové hotely nalézt v podstatě po celém světě. Důraz je v nich kladen nejen na kvalitní služby, ale také vynikající stravování a dostatek prostoru pro odpočinek a relaxaci hostů.

Co nabízímeU nás na stránkách dovolenabezdeti.cz si jistě vybere každý, kdo nechce během dovolené šlápnou na žádnou bábovičku a slyšet jediné „mamííí“. Vybíráme ubytování ve více než 170 hotelech pouze pro dospělé po celém světě, a to z katalogů 370 cestovních kanceláří. V naší nabídce najdete nejen vzdálenější hotely ale i hotely bez dětí v sousedních zemích. Navíc bez jakékoli přirážky, máme stejné ceny, ale soustředíme se výhradně na hotely bez dětí.

Další články autora

Comments

- Komerční sdělení-PR články

Nejnovější články