- Reklama -aktuálně

Ověřené nonstop zámečnictví

Každému se nám může stát, že si nedopatřením zabouchneme dveře, ztratíme klíče cestou z práce nebo se nám pokazí zámek, a my nemůžeme odemknout. Pokud se nacházíte v Praze nebo jejím blízkém okolí, můžete využít zavedené a léty prověřené zámečnictví nonstop, které funguje po čas celého roku pro celé hlavní město. Jedná se o Zámečnictví Key – Marian Kubrak.

Zámečnická pohotovost – Zámečnictví Key

Zámečnictví Key pana Mariana Kubraka je zde pro celou Prahu a okolí již více než 15 let. Můžete si tak být naprosto jisti bohatými zkušenostmi, které se nedají získat jinak, než poctivou praxí. Spolehnout se na něj můžete v případě, že potřebujete otevřít zámek na klasických dveřích i na dveřích u auta. Už se nemusíte děsit chvíle, kdy zjistíte, že jste ztratili klíče, nebo se vám klíč zalomí v zámku.

Zámečnická pohotovost rychle, šetrně a kvalitně otevře takřka jakýkoli zámek. Dokonce i v případě, že se nemůžete dostat do vašeho trezoru, budou vám nápomocní. Stačí je kontaktovat telefonicky na tel. čísle +420 778 577 313, prostřednictvím formuláře, který najdete na zamecnictvi-key.cz nebo e-mailem na zamecnictvi-key@seznam.cz.

Zámečnictví nonstop Praha vám nabízí mnoho služeb. Jde o zmíněné otevírání dveří, otevírání aut, otevírání trezorů, ale také výměnu zámků a vložek, zámečnickou pohotovost, opravu po vloupání, zabezpečení domu i svářečské práce.

Zabouchli jste si klíče v autě?

Nouzové otevírání aut v Praze potřebuje týdně mnoho osob. Na počkání vám pomůže v mnoha situacích. Nejčastěji řeší potíže jako vybitou autobaterii a dysfunkci dálkového ovládání, nefunkčnost centrálního zamykání, nefunkčnost dálkového ovládání, ztrátu klíčů nebo jejich odcizení, zlomení klíč v zámku vozu, zabouchnuté klíče ve vozidle či nefunkčnost alarmu.

V těchto i dalších případech se můžete s důvěrou obrátit na KEY SERVICE. Do 30 minut budou u vás.

Další články autora

Comments

- Komerční sdělení-PR články

Nejnovější články