- Reklama -aktuálně

Revize elektrospotřebičů – pravidelné kontroly pro vaši bezpečnost

Ať už jde o elektrospotřebiče, či instalace a rozvody, je důležité myslet na pravidelné revize. Jde o významnou prevenci úrazu při práci. Navíc jde o nezbytnost pro případné jednání s pojišťovnou. Profesionálové pro vás zajistí všechny potřebné revize.

Revize elektrospotřebičů

Revize lze rozdělit do několika kategorií. První jsou revize elektrospotřebičů při jejich uvedení do provozu. Poté by měly následovat pravidelné revize, přičemž lhůta se liší dle způsobu užívání spotřebičů. Běžně jde o 12-24 měsíců, ovšem u některých spotřebičů mohou být revize potřebné častěji. Během revize je prověřen chod a správná funkčnost spotřebiče, přičemž hodnoty jsou zapsány do revizních karet. Vždy tak máte přehled o stavu spotřebičů. 

Revize elektroinstalace

Kromě elektrospotřebičů je důležité nezapomínat ani na elektroinstalace a rozvody. I u těch je nutností prvotní revize při zavedení nové elektroinstalace. V pravidelných intervalech následují periodické revize, základní lhůta je 5 let. V závislosti na prostředí se však může lišit. Další situace, kdy je nutná revize elektroinstalace, je po jejích úpravách či opravách. Jde o mimořádnou revizi, která zajišťuje bezpečný provoz.

Profesionální revize

Pravidelné revize jsou velmi důležité. Nemusíte si přitom dělat těžkou hlavu s hlídáním termínů, aby vše bylo v pořádku. Stačí se obrátit na profesionály z Pražské Revizní. Ti pro vás zajistí potřebné revize v objektu ve vhodných termínech. Působí v Praze, ale i ostatních městech po celé České republice. Samozřejmostí je profesionální přístup a kvalitně odvedená práce, na kterou se můžete spolehnout.

Revize elektrospotřebičů i elektroinstalace mají velký význam, zajišťují především bezpečný chod zařízení a s tím i vaši bezpečnost při práci.

Další články autora

Comments

- Komerční sdělení-PR články

Nejnovější články