- Reklama -aktuálně

Správa mateřské školy – praktická aplikace vám usnadní práci

S využitím online informačního systému hravě zvládnete administrativu školky. Aplikace nabízí řadu výhod, ocení ji zaměstnanci i rodiče. Vyzkoušejte si všechny funkce zcela zdarma a bez jakéhokoliv omezení.

Informační systém pro mateřské školy

MáŠkolka je informační systém pro mateřské školy, který je vyvíjen přímo s učiteli a řediteli mateřských škol. Díky dlouholetým zkušenostem tak přesně ví, jak zjednodušit a usnadnit vaši práci. Aplikace je plně v souladu s požadavky MŠMT na digitalizaci škol. Celý systém je velmi snadno ovladatelný a nevyžaduje speciální školení. Již nyní si tak můžete vytvořit profil mateřské školy a vyzkoušet si jednotlivé funkce. Pokud vás zajímá více, můžete využít možnost osobní prezentace.

Elektronická docházka

Správa mateřské školy s aplikací MáŠkolka je mnohem jednodušší. Vždy budete mít přehled o počtu dětí na daný den. Elektronická docházka umožňuje automatický výpočet školného a stravného podle plánu docházky a podle reality. Podklady pro platbu systém doručí rodičům rovnou do jejich profilu. Nebudete si muset dělat starosti ani s exporty dat pro MŠMT – matrika, informace o zdravotních potřebách dítěte, pokladna a mnohem více – to vše za vás MáŠkolka vyřeší.

Aplikace pro školky

Nejenže aplikace pro školky usnadní práci, oblíbená je také mezi rodiči. Získají online přístup k důležitým informacím. Ať už jde o elektronickou nástěnku, či fotogalerie a informace o aktivitách dětí. Výhodou je včasné online omlouvání dětí a plánování docházky pro výstupy v kuchyni, hospodářku i vedení školky. Systém nabízí rozmanité funkce, jeho instalace a obsluha je přitom velmi jednoduchá a nevyžaduje školení.

Pokud vás zaujala MáŠkolka, neváhejte ji vyzkoušet. Zvládnete to hravě online, případně se můžete obrátit na obchodní reprezentanty, kteří vás s celým projektem podrobně seznámí.

Další články autora

Comments

- Komerční sdělení-PR články

Nejnovější články