- Reklama -aktuálně

Ubytování Benecko – komfortní prostředí pro dospělé i pro děti

Příroda Krkonoš láká k různým výletům, čeká zde na vás mnoho zajímavých míst. Ubytovat se můžete v beneckém hotelu, který nabídne příjemné ubytování, skvělé jídlo a spoustu možností vyžití pro dospělé i pro děti.

Ubytování v Krkonoších

Pokud hledáte to pravé ubytování v Krkonoších, zvolte ProFamily Hotel TOP Benecko. Tento hotel s radostí vítá děti, jde tak o skvělé ubytování pro celé rodiny. Navíc je s oblibou využíván také jako ubytování pro školy. Díky tomu, že je hotel u sjezdovky, hodí se pro lyžařský výcvik. Ovšem užít si zde můžete i letní tábor a další různé pobyty pro školy – adaptační kurzy či adaptační pobyty. Celková kapacita je 71 lůžek, jde o 16 pokojů, přičemž každý má vlastní sociální zařízení.

Ubytování Benecko

Ubytování Benecko se nachází v ideální lokalitě pro poznávání místní přírody. Přilehlý skiareál láká návštěvníky v zimě, v létě pak můžete vyrazit třeba na Lufťákovu stezku či vyzkoušet singltrek. Na děti přímo v hotelu čeká herna s hračkami, kde mohou trávit volné chvíle. Nechybí ani dětské venkovní hřiště s prolézačkami a skluzavkami. Jde o ideální ubytování pro školku. Pro děti různého věku mohou program připravit animátoři, hotel je tak vhodný i jako ubytování pro školu.

Komfortní ubytování

V hotelu pro vás nachystají čisté a pěkné ubytování, za zmínku rozhodně stojí i kuchyně. Lahodné pokrmy jsou připravovány zejména z lokálních a sezónních surovin, kuchaři s nimi dokáží kouzla. Těšit se můžete na skvělé jídlo. Benecký hotel je kouzelným místem s rodinnou atmosférou a přátelským personálem. Ten se postará o to, aby si svůj pobyt zde užili všichni hosté – od nejmenších dětí až po dospělé.

ProFamily Hotel TOP Benecko je skvělou volbou pro školy v přírodě, a to v jakémkoli ročním období. Vyrazit sem můžete i s rodinnou, každý si zde přijde na své.

Další články autora

Comments

- Komerční sdělení-PR články

Nejnovější články