- Reklama -aktuálně

Kvalitní oblečení Silvini pro vaše letní i zimní jízdy na jízdním kole

Patříte k milovníkům cyklistiky a i teď v zimě se alespoň tu a tam vydáte na různě dlouhou trasu, kterou si patřičně užíváte? Pokud tomu tak je, nesmí vám chybět kvalitní oblečení, v němž se budete cítit pohodlně, zároveň vám bude teplo, a přitom nebudete omezeni ve výkonu. Mezi kvalitní oblečení pro cyklisty patří to od známé české značky SILVINI.

Oblečení SILVINI z českých hlaviček

Rádi podpoříte naše výrobce, a to platí i v případě, že se poohlížíte po cyklistickém oblečení. Pak vězte, že oblečení Silvini pochází od nás. Tedy, přesně řečeno, tato česká značka vývoj, střih a veškeré důležité aktivity provádí v Čechách. Pak je oblečení vyráběno v Číně pod stálým dohledem, aby bylo dodrženo všech vysokých standardů. Testovány jsou produkty Silvini v Itálii, kde je čerpána i inspirace pro jeho vzhled.

Úspěch získává opakovaně značka díky tomu, že neustále dbá na inovace, vylepšování vzhledu, také na výběr těch nejlepších materiálů a řešení detailů do posledního puntíku. Do oblečení Silvini se obléká spousta profesionálních cyklistů. Spolupracuje s ní např. Cyklistická akademie Romana Kreuzigera nebo Michal Prokop. 

Vybírat můžete vše od hlavy k patě. Kupte si padnoucí čepici pod helmu, ponožky, návleky na tretry, bundy, rukavice, MTB kalhoty, dresy, skvělé merino trika a mnohé jiné. U vybraného zboží navíc díky Bikero.cz získáte zajímavou cenu i dopravu zdarma. 

Doplňky na kolo, abyste byli i v zimě víc v bezpečí

Teď v chladných měsících je potřeba, abychom byli na kole dobře viděni. Nezapomínejte na osvětlení a reflexní prvky. I výrazné oblečení je cool, mnohdy stačí zářivé ponožky nebo boty a míhající noha při šlapání jezdce za vámi spolehlivě zaujme, čímž vás nepřehlédne.

Podívejte se na kompletní nabídku oblečení na Bikero.cz, kde najdete i pedály na kolo Race Face a jiné, nářadí, pomůcky, gripy, omotávky, rohy a mnohé jiné. S cenou i kvalitou budete jistě spokojeni.

Další články autora

Comments

- Komerční sdělení-PR články

Nejnovější články